Teknik Özellikler

Profil genişliği : 70-60 mm
Odacık sayısı : 5/4
Conta sayısı : 2 (Orta Contalı)
Conta  : TPE Gri / Siyah
Çıta : Tek Tırnaklı – PCE Contalı
Cam kalınlıkları : 4, 20, 24, 30, 36 mm
Standart  : TS EN 12608-1 B Sınıfı
Isı iletkenlik kat sayısı   :  Uf: 1.4 W/m2K

Renkler

FUSION PVC PENCERE SİSTEMLERİ

Fusion PVC Pencere Sistemi, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı olarak tasarlanmıştır. TPE conta kullanımı ile siste­me köşelerde kaynaklanabilme özelliği kazandırıl­mış, dolayısı ile güçlü sızdırmazlık sağlanmıştır.

Sistem, 90 mm ve 150 mm’lik pervaz profilleri, greyaj, ara bağlantı profilleri, açılı köşe dönüş, 90° ve 135° köşe dönüş, damlalık, alüminyum eşik, çeşitli kapatma profilleri ve denizlik montaj profili ile geniş bir ürün ailesine sahiptir.

Fusion PVC Pencere Sistemi içerisinde, farklı detaylara çözüm oluşturabile­cek zengin yardımcı ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Fusion PVC Pencere Sis­temi, suyun tahliyesini hızlandıran, özel eğimli bir tasarıma sa­hiptir. Sistemde 20, 24, 30 ve 36 mm cam kalınlığı uygulama­ları yapılabilmektedir. Güvenlik açısından tavsiye edilen emni­yetli ispanyolet kavramı, sistem içerisinde uygulanabilmekte­dir. Fusion PVC Pencere Sistemi, diğer tüm sistemler ile uyumludur. (Sinek­lik, panjur, kepenk vb) Fusion PVC Pencere Sistemi’nde yer alan profiller, TS 5358 EN 12608 standardına uygun üretilmekte olup, B sınıfı et kalınlığına sahiptir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Yazın