BAŞKENT ÖZPEN PVC ISICAM İNŞ. GIDA TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

          Başkent Özpen Pvc ve Isıcam Sanayi Ltd.Şti. kuruluşundan itibaren kusursuz müşteri memnuniyeti, profesyonel ekip desteği ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde ön plana çıkmıştır. Üstün başarı anlayışı ve her geçen gün genişleyen bayi ağı sayesinde Başkent Özpen Pvc ve Isıcam Sanayi Ltd. Şti. 50 çalışanı ile geleceğe daha güvenle bakmaktadır.


          Başkent Özpen Pvc ve Isıcam Sanayi Ltd.Şti. 2000 yılında kurularak, Ankara’da başlayan faaliyetlerini, Yurt dışı ve Ankara dışındaki illerde verdiği yeni temsilcilikleri ile geliştirmeyi amaçlayan, öncelikle ürün ve hizmette kalite hedefi ile çalışmalarına yön veren PVC kapı-pencere sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.    

          Başkent Özpen Pvc ve Isıcam Sanayi Ltd.Şti. İzmir’de 1981 yılında kurulan, Türkiye’nin PVC Profil Sektörü’ndeki öncü kuruluşu Ege Profil’lin çeyrek asır’a yaklaşan marka geçmişinden aldığı güçle yatırımlarını sürdürmektedir. Ege Profil 2000 yılında Dünya’nın tartışmasız en büyük PVC Profil üreticisi Deceuninck Grubu’nun büyük hissedarı oluşuyla sektörün nabzı değişmiştir. Profil kapasitesine uygun aksesuar seçimi ve üretim bandı ile yüksek standartta ürünü hedeflemiştir.
         Başkent Özpen Pvc ve Isıcam Sanayi Ltd.Şti. sektörde talebe yönelik ürün çeşitliliğini artırma düşüncesi ile 2003 yılında düz cam, ısıcam ve dekoratif cam tesislerini faaliyete geçirmiş, ayrıca pencere sistemlerinin bir parçası olan uzaktan kumandalı, manuel ve motorlu panjur sistemleri, sineklik sistemleri, güneşlik sistemleri ve bunların dışında balkon camlama gibi sistemleri de kullanıcılarına sunmaktadır.
Başkent Özpen Pvc ve Isıcam Sanayi Ltd.Şti. 2007 yılında yatırım ve istihdam düşüncesi ile inşaat sektörüne yatırım yapmayı hedeflemiş olup, Şentepe Avcılar mahallesindeki ilk inşaatını 7 ay gibi kısa bir sürede tamamlamış olup, İvedik Organize

Sanayi Bölgesindeki bulunan fabrika inşaatımızı kendimiz yapmış bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz; karşılıklı güven ve çalışma disiplinimizle nice yıllar size hizmet vermek isteriz. Siz isteyin biz yapalım

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Yazın